Balíček domácí kosmetiky

Kaštanové mýdlo s hedvábím s vůní jasmínu

Složení:Olivový olej, kokosový olej, bambucké máslo, rýžový olej, mandlový olej, lanolin, laktát sodný, citrát sodný, kaštanové pyré, humánní hedvábí; barveno oxidem zinečnatým, modrým jílem, modrou micou; EO jasmín, EO grep, EO růže.

Levandulové šlehané tělové máslo

Složení: Bambucké máslo, kakaové máslo, mandlový olej, slunečnicový olej (macerát levandule), vit. E; EO levandule.

Osvěžující sůl do koupele

Složení: Sůl z mrtvého moře, epsomská sůl, mandlový olej, jedlá soda; EO eukalyptus + lemongrass + máta peprná + tea tree; sušená máta.

Měsíčková mast

Složení: Slunečnicový olej (macerát měsíčku), kakaové máslo, včelí vosk, vit. E.

Vyrobila a do aukce věnovala Dominika Marková (ústředí).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.