Něžné pohlazení

Domácí kosmetika s láskou splácaná nejen pro ženy.

Mýdlo s ovesným hedvábím a medem – složení:
Olivový olej, kokosový olej, kakaové máslo, bambucké máslo, rýžový olej, mandlový olej, lanolin, laktát sodný, citrát sodný, med, ovesné hedvábí, pravá vanilka; barveno oxidem zinečnatým a kakaem; (bez EO).

Šlehané tělové máslo – složení:
Kakaové máslo, bambucké máslo, kokosový olej, mandlový olej (macerát vanilkových lusků), vit. E.

Vyrobila a do aukce věnuje Dominika Marková (ústředí).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.