Veveruška

Tahle veveruška přichází nakoukout do Tvého obýváku, aby Ti připomněla, jak jsme pomohli veverkám v naší aukci. Odteď už tedy budeš mít vždy tuhle milou společnost, která neomrzí. Akrylovými barvami na plátno bez rámování formátu A4 namalovala a do aukce věnuje Jana Zemanová (ústředí).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.