Zátiší s cibulemi

Jde o malbu olejovými barvami na plátno na blind rámu (šířka blind rámu cca 1,5 cm), obraz již není potřeba rámovat. Rozměry obrazu jsou 40×40 cm.

Namalovala a do aukce věnuje Zdeňka Neudertová (Třeboňsko).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.