E-shop

Igráček Strážce Jirka. Limitovaná edice 1.000 ks z roku 2017, výrobce MalyStrazce.cz a EFKO-karton. Obsah balení: figurka, kartonový dalekohled, skládací kartonový hraničník CHKO Beskydy ze 3 dílů, letáček s fotokomiksem a mapou na dokreslení a vystřižení. Ze 100 % český výrobek, zdravotně nezávadný, pro děti od 3 let. Hra s touto figurkou dětem přibližuje smysl ochrany přírody. Možnost množstevní slevy od 5 kusů – pro její využití nás prosím kontaktujte. Lze zaslat doporučeně max. 25 kusů.

Cena 149 Kč


Americký strážce s pytlákem. Sériovka Playmobil. Obsah balení: strážce s batůžkem a vysílačkou, pytlák s puškou. Batoh pasuje i na Igráčka, rovněž ostatní doplňky jsou kompatibilní. Blistr vhodný k zaslání doporučeně.

Cena 149 Kč

 


Papírová vystřihovánka auta Informační a strážní služby NP Šumava (verze do roku 2017 – složka IZS). Měřítko 1:32. Určeno pro mírně pokročilé modeláře (obtížnost 2/5). Rozsah 2 listy A4 i s popisem vozidla a jeho vybavení a návodem ke stavbě. Výrobce MalyStrazce.cz, autor vystřihovánky František Sochor. Možnost množstevní slevy od 5 kusů – pro její využití nás prosím kontaktujte.

Cena 35 Kč


Infopanel úzký pro strážceInfopanel úzký Skládačka infopanelu, která se velikostí hodí k Igráčkovi. Materiál: neošetřená překližka + papír. Na infopanelu je zmenšený plakát o návratu vlka do evropské přírody (ve kterékoli z dostupných jazykových mutací). Dodáváme v rozloženém stavu, lze zaslat doporučeně. Možnost množstevní slevy od 5 kusů – pro její využití nás prosím kontaktujte.

Cena 80 Kč


Terénní auto stráže přírody – Pick-up. Prototyp ze stavebnice MontiSystem MS01 – přebarvený a opatřený originálními samolepkami předstírajícími službu v africkém národním parku. Sestavená stavebnice, nelze poslat doporučeně. Originál – na objednávku.

Cena 450 Kč

 


Terénní auto stráže přírody – Wagon. Prototyp ze stavebnice MontiSystem MS02 – přebarvený a opatřený originálními samolepkami předstírajícími službu v českém národním parku. Sestavená stavebnice, nelze poslat doporučeně. Originál – jediný kus (zatím).

Cena 500 Kč

 


Dřevěný rys

Dřevěná figurka rysa ostrovida. Ručně vyřezaná a nabarvená figurka z masívního dřeva. Rozměry cca 5,5 x 8,5 x 2 cm. 

Cena 125 Kč

 


Dřevěné figurky divokých zvířat – velké. Figurka z neošetřeného smrkového dřeva, velmi se hodí na namalování např. akrylovými barvami. Rozměry cca 10×6 cm, tloušťka cca 1,4 cm. V nabídce je skladem vlk, rys, medvěd, netopýr, žába, jiné druhy na vyžádání. Fotky všech dostupných figurek jsou tady. Svůj výběr uveďte do poznámky u objednávky.

Cena 25 Kč


Dřevěné přívěšky divokých zvířat. Přívěšek z neošetřeného dřeva (akát, třešeň, jasan, buk, švestka, dub). Přívěšek je včetně kůžičky. Rozměry 4-7 cm, tloušťka 0,8 cm. V nabídce jsou vlk, rys, sysel, bobr, vydra, netopýr, veverka, kuna, had, labuť. Fotky všech dostupných přívěšků jsou tady. Svůj výběr uveďte do poznámky u objednávky.

Cena 40 Kč

 


Čtyři přírodovědné hryČtyři přírodovědné hry. Český výrobek – nádherné ilustrace Lucie Ernestové. 4 různé hry na přírodovědná témata v jednom balení. Ptačí hra od 5 let, Evoluce od 6 let, Pytlácká hra od 6 let a Bláznivá zvířátka od 7 let. Herní plány formou leporela – úsporné na cesty i do skříně. Všitý plátěný sáček s žetony, figurkami a kostkou. Žetony lze v případě ztráty dokoupit samostatně.

Cena 222 Kč


penál chameleonLátkový penál. Válcovitý tvar (průměr 6 cm, délka 18 cm), 100 % polyester. Český výrobek – Lucie Ernestová. Motiv ledňáčka nebo chameleona lapajícího mouchu. Na zip, s měkkou vnitřní výstelkou.

Cena 218 Kč

 


kapsička ledňáčekLátková kapsička. Obdélníková (cca 20×10 cm), na zip. 100 % polyester. Český výrobek – Lucie Ernestová. Motiv ledňáčka nebo chameleona lapajícího mouchu. S měkkou vnitřní výstelkou.

Cena 218 Kč

 


peněženka ledňáčekLátková peněženka. Rozměry cca 12×10 cm, na zip. 100 % polyester. Český výrobek – Lucie Ernestová. Motiv ledňáčka. S měkkou vnitřní výstelkou.

Cena 170 Kč

 


Minizápisník vlciMinizápisník. Vejde se do každého penálu. Na titulní stránce obrázek Vlci, na zadní straně rozvrh hodin. Vnitřní stránky linkované. Český výrobek – Lucie Ernestová.

Cena 19 Kč

 


V rámci ceny za poštovné vám zboží i šetrně zabalíme. Nakupujete-li v hotovosti, pošleme vám EET účtenku e-mailem. Netiskneme ji, a tak vás chráníme před neblahými účinky BPA.

Při objednávce nad 3.333 Kč je poštovné zdarma. Pro uplatnění množstevní slevy nebo zaslání do zahraničí nás prosím kontaktujte. Prodej na tomto e-shopu se řídí těmito obchodními podmínkami.