Dobročinná aukce pracovníků AOPK ČR Vánoce 2021

 

Z dobročinné aukce pracovníků AOPK ČR se už stává tradice. Ta první, o Vánocích 2020, se velmi vydařila. Finální částka vybraná v on-line aukci s různými přeplatky a dodatečnými příspěvky byla nakonec 10.360 Kč. Odeslali jsme ji na účet ČSO, byla určená na financování psího výcviku protitravičské jednotky. V následné Velikonoční dobročinné aukci pracovníků AOPK ČR 2021 se sešlo 24 předmětů. Aukce nakonec vydělala 11.198 Kč, které šly na pomoc netopýrům a vrápencům.

Třetí aukce nám zpestří advent v roce 2021. Výtěžek půjde tentokrát záchranné stanici pro veverky Pinky.

Pokud budete sledovat časy konce aukcí, věnujte prosím pozornost spíše údaji o zbývajícím času do konce než absolutní hodnotě konce. Čas na serveru, kde stránky běží, se totiž může poněkud lišit od času na vašich hodinkách, aniž bychom věděli, jak to ovlivnit.

Jak přihazovat

Dražba Strážkyně JanyKliknutím na obrázek, název zboží nebo tlačítko Bid Now se dostanete na popis draženého předmětu s více obrázky a formulářem pro příhoz.

Ve formuláři vyplníte jméno, e-mailovou adresu a výši příhozu v Kč.

Current Price je aktuální cena, kterou svou nabídkou můžete přebít.

Bids Placed je přehled již podaných nabídek. Ending je doba, po kterou aukce ještě poběží a do kdy můžete ještě přihazovat.

Když váš příhoz někdo překoná, dostanete automatickou informaci na svou e-mailovou adresu (v případě, že systém bude fungovat, jak má). Dejte si tedy prosím pozor, abyste při přihazování vyplnili správnou adresu. Po skončení aukce se výherci ozveme. Výherce uhradí cenu, za kterou předmět vydražil, dohodnutým způsobem, načež bude vydán pokyn autorovi předmětu, aby ho dohodnutým způsobem předal výherci.

Příhozem nemusíte nutně souhlasit s Obchodními podmínkami. To až v případě, že byste si chtěli aukci zpestřit ještě nákupem v mém e-shopu. Vybrali jste si něco, ale cena je příliš vysoká? Napište si o „kolegiální slevu“ 😉