Dobročinná aukce pracovníků AOPK ČR Velikonoce 2021

 

Z dobročinné aukce pracovníků AOPK ČR bychom rádi udělali tradici. Ta první, o Vánocích 2020, se velmi vydařila. Finální částka vybraná v on-line aukci s různými přeplatky a dodatečnými příspěvky byla nakonec 10.360 Kč. Odeslali jsme ji na účet ČSO, je určená na financování psího výcviku protitravičské jednotky.

Ve Velikonoční dobročinné aukci pracovníků AOPK ČR 2021 se sešlo 24 předmětů. Sedm z nich představovalo letouny, což souviselo s účelem akce – podpořit spolek Nyctalus starající se o zraněné netopýry a vrápence. Ostatní předměty tématicky souvisely s Velikonocemi či obecněji s jarem. Autoři, kteří rukodělná díla nezištně věnovali do aukce, si práci cenili celkem na 4.255 Kč (to je součet vyvolávacích cen výrobků). Každý předmět si svého kupce našel. Zatímco některé zůstaly na vyvolávací ceně s jediným příhozem, některé přitáhly až nečekanou pozornost přihazujících. Nejvíce příhozů (19) inspiroval Netopýr Verdel Lucie Záhorové. To mrkvový dort Zuzany Strnadové zase překonal svou vyvolávací cenu nejvýrazněji, když se z původních 50 Kč vyšplhal na konečných 550 Kč (1100 %). Nejvyšší částku ale nakonec přinesl nádherný obraz Střevlík Ménétriésův Jany Zemanové, který se prodal za 1.222 Kč. Celkově se v aukci objevilo 170 příhozů od 46 přihazujících. Dvě nejaktivnější dražitelky naklikaly shodně po 24 příhozech. Jedna z nich díky tomu zakoupila dokonce 5 předmětů – tu velikonoční beránek určitě nepokaká. I tak ale zaplatí celkově méně než přešťastný držitel již zmíněného střevlíka. Aukce nakonec vydělala 11.198 Kč, které půjdou na pomoc netopýrům a vrápencům. Jejich jménem si dovolujeme poděkovat všem, kdo se aukce jakkoliv zúčastnili!

  • Product
   • Current Price
   • Bids Placed
   • Ending

Jak přihazovat

Dražba Strážkyně JanyKliknutím na obrázek, název zboží nebo tlačítko Bid Now se dostanete na popis draženého předmětu s více obrázky a formulářem pro příhoz.

Ve formuláři vyplníte jméno, e-mailovou adresu a výši příhozu v Kč.

Current Price je aktuální cena, kterou svou nabídkou můžete přebít.

Bids Placed je přehled již podaných nabídek. Ending je doba, po kterou aukce ještě poběží a do kdy můžete ještě přihazovat.

Když váš příhoz někdo překoná, dostanete automatickou informaci na svou e-mailovou adresu (v případě, že systém bude fungovat, jak má). Po skončení aukce se výherci ozveme. Dejte si tedy prosím pozor, abyste při přihazování vyplnili správnou adresu.

Příhozem nemusíte nutně souhlasit s Obchodními podmínkami. To až v případě, že byste si chtěli aukci zpestřit ještě nákupem v našem e-shopu. Vybrali jste si, ale cena je příliš vysoká? Napište si o “kolegiální slevu” 😉