Dobročinná aukce pracovníků AOPK ČR Ukrajina 2022

 

Z dobročinné aukce pracovníků AOPK ČR se už stává tradice. Ta první, o Vánocích 2020, se velmi vydařila. Finální částka vybraná v on-line aukci s různými přeplatky a dodatečnými příspěvky byla nakonec 10.360 Kč. Odeslali jsme ji na účet ČSO, byla určená na financování psího výcviku protitravičské jednotky. V následné Velikonoční dobročinné aukci pracovníků AOPK ČR 2021 se sešlo 24 předmětů. Aukce nakonec vydělala 11.198 Kč, které šly na pomoc netopýrům a vrápencům. Třetí aukce na advent podpořila záchrannou stanici pro veverky Pinky vydraženou částkou 13.557 Kč.

Situace na Ukrajině po vpádu vojsk Ruské federace nás nenechává klidnými. Nejen kvůli životům našim a našich přátel a kolegů, ale i proto, že ve válkách trpí i příroda a na její ochranu nezbývá místo. Výtěžkem z téhle aukce chceme podpořit mír a pomoci ošetřit následky ozbrojeného konfliktu na území Ukrajiny. Do aukce přihlásilo 29 tvůrců celkem 78 výrobků. Všechny položky se podařilo vydražit za celkovou částku 45.326 Kč. A to je opravdu skvělá zpráva! Zájem byl opravdu velký, bohužel ne na všechny se dostalo. Štěstí přálo 51 z vás.

  • Product
   • Current Price
   • Bids Placed
   • Ending

 

Pokud budete sledovat časy konce aukcí, věnujte prosím pozornost spíše údaji o zbývajícím času do konce než absolutní hodnotě konce. Čas na serveru, kde stránky běží, se totiž může poněkud lišit od času na vašich hodinkách, aniž bychom věděli, jak to ovlivnit.

Jak přihazovat

Dražba Strážkyně JanyKliknutím na obrázek, název zboží nebo tlačítko Bid Now se dostanete na popis draženého předmětu s více obrázky a formulářem pro příhoz.

Ve formuláři vyplníte jméno, e-mailovou adresu a výši příhozu v Kč.

Current Price je aktuální cena, kterou svou nabídkou můžete přebít.

Bids Placed je přehled již podaných nabídek. Ending je doba, po kterou aukce ještě poběží a do kdy můžete ještě přihazovat.

Když váš příhoz někdo překoná, dostanete automatickou informaci na svou e-mailovou adresu (v případě, že systém bude fungovat, jak má). Dejte si tedy prosím pozor, abyste při přihazování vyplnili správnou adresu. Po skončení aukce se výherci ozveme. Výherce uhradí cenu, za kterou předmět vydražil, dohodnutým způsobem, načež bude vydán pokyn autorovi předmětu, aby ho dohodnutým způsobem předal výherci.

Příhozem nemusíte nutně souhlasit s Obchodními podmínkami. To až v případě, že byste si chtěli aukci zpestřit ještě nákupem v mém e-shopu. Vybrali jste si něco, ale cena je příliš vysoká? Napište si o „kolegiální slevu“ 😉