E-shop

Použijte prosím stránku http://malystrazce.cz/obchod/, zde je už jen záloha…

Igráček Strážce Jirka. Limitovaná edice 1.000 ks z roku 2017, výrobce MalyStrazce.cz a EFKO-karton. Obsah balení: figurka, kartonový dalekohled, skládací kartonový hraničník CHKO Beskydy ze 3 dílů, letáček s fotokomiksem a mapou na dokreslení a vystřižení. Ze 100 % český výrobek, zdravotně nezávadný, pro děti od 3 let. Hra s touto figurkou dětem přibližuje smysl ochrany přírody. Možnost množstevní slevy od 5 kusů – pro její využití nás prosím kontaktujte. Lze zaslat doporučeně max. 10 kusů.

Cena 149 Kč


Desková hra Strážci přírody NOVINKA NA TRHU! Společenská hra pro 1-8 hráčů z roku 2018, výrobce MalyStrazce.cz a EFKO-karton. Obsah balení: herní plán s otočným ukazatelem tahů, deska  řešení událostí se 16 otočnými kotoučky, 8 figurek, 6 standardních kostek, 1 postupová kostka, 20 kroužků vybavení, 45 kartiček a 45 žetonů, návod (4 strany A4), krabice. Ze 100 % český výrobek, zdravotně nezávadný, doporučený věk 8 a více let. Hra představuje činnosti terénní ochrany přírody, tedy zejména strážců přírody. Možnost množstevní slevy od 5 kusů – pro její využití nás prosím kontaktujte. Lze zaslat doporučeně (max. 1 kus, více kusů jen jako balík).

Cena 599 Kč


Papírová vystřihovánka auta Informační a strážní služby NP Šumava (verze do roku 2017 – složka IZS). Měřítko 1:32. Určeno pro mírně pokročilé modeláře (obtížnost 2/5). Rozsah 2 listy A4 i s popisem vozidla a jeho vybavení a návodem ke stavbě. Výrobce MalyStrazce.cz, autor vystřihovánky František Sochor. Možnost množstevní slevy od 5 kusů – pro její využití nás prosím kontaktujte.

Cena 35 Kč


Americký strážce s pytlákem. Sériovka Playmobil. Obsah balení: strážce s batůžkem a vysílačkou, pytlák s puškou. Batoh pasuje i na Igráčka, rovněž ostatní doplňky jsou kompatibilní. Blistr vhodný k zaslání doporučeně.

Cena 149 Kč

 

 


Infopanel úzký pro strážceInfopanel úzký Skládačka infopanelu, která se velikostí hodí k Igráčkovi. Materiál: neošetřená překližka + papír. Na infopanelu je zmenšený plakát o návratu vlka do evropské přírody (ve kterékoli z dostupných jazykových mutací). Dodáváme v rozloženém stavu, lze zaslat doporučeně. Možnost množstevní slevy od 5 kusů – pro její využití nás prosím kontaktujte.

Cena 80 Kč

 


Terénní auto stráže přírody – Wagon. Prototyp ze stavebnice MontiSystem MS02 – přebarvený a opatřený originálními samolepkami předstírajícími službu v českém národním parku. Sestavená stavebnice, nelze poslat doporučeně. Originál – jediný kus (zatím).

Cena 300 Kč

 


Multi-Trio Les. NOVINKA NA TRHU! Společenská hra vycházející ze známého PexeTria, ale se 72 kartičkami a dalšími komponentami ve velké krabici, nabízející 14 různých her s 38 variantami. Vše s krásnými realistickými ilustracemi odpovídajícími atlasovým kresbám živočichů, rostlin i hub. Jednu jsme pro vás vybalili. Nelze poslat doporučeně.

Cena 499 Kč


U vody. NOVINKA NA TRHU! Sešit s pěknými realistickými ilustracemi, se kterým se menší děti naučí nejen stříhat a lepit (lepidlem), ale hlavně poznají řadu živočichů a rostlin, které lze potkat u vody a dozvědí se zajímavosti ze života některých z nich. Výrobce: Betexa.

Cena 89 Kč


Zahrada. NOVINKA NA TRHU! Sešit s pěknými realistickými ilustracemi, se kterým se menší děti naučí nejen stříhat a lepit (lepidlem), ale hlavně poznají řadu živočichů a rostlin, které lze potkat na zahradě a dozvědí se zajímavosti ze života některých z nich. Výrobce: Betexa.

Cena 89 Kč


Dřevěný rys

Dřevěná figurka rysa ostrovida. Ručně vyřezaná a nabarvená figurka z masívního dřeva. Rozměry cca 5,5 x 8,5 x 2 cm. 

Cena 125 Kč

 


Dřevěné figurky divokých zvířat – velké. Figurka z neošetřeného smrkového dřeva, velmi se hodí na namalování např. akrylovými barvami. Rozměry cca 10×6 cm, tloušťka cca 1,4 cm. V nabídce je skladem vlk, rys, medvěd, netopýr, žába, jiné druhy na vyžádání. Fotky všech dostupných figurek jsou tady. Svůj výběr uveďte do poznámky u objednávky.

Cena 25 Kč


Dřevěné přívěšky divokých zvířat. Přívěšek z neošetřeného dřeva (akát, třešeň, jasan, buk, švestka, dub). Přívěšek je včetně kůžičky. Rozměry 4-7 cm, tloušťka 0,8 cm. V nabídce jsou vlk, rys, sysel, bobr, vydra, netopýr, veverka, kuna, had, labuť. Fotky všech dostupných přívěšků jsou tady. Svůj výběr uveďte do poznámky u objednávky.

Cena 40 Kč

 


Čtyři přírodovědné hryČtyři přírodovědné hry. Český výrobek – nádherné ilustrace Lucie Ernestové. 4 různé hry na přírodovědná témata v jednom balení. Ptačí hra od 5 let, Evoluce od 6 let, Pytlácká hra od 6 let a Bláznivá zvířátka od 7 let. Herní plány formou leporela – úsporné na cesty i do skříně. Všitý plátěný sáček s žetony, figurkami a kostkou. Žetony lze v případě ztráty dokoupit samostatně.

Cena 222 Kč


Čtyři zvířátkové hry. Český výrobek – nádherné ilustrace Lucie Ernestové. 4 různé hry se zvířátky v jednom balení. Veselý statek od 3 let, Utíkej zajíci od 5 let, Ředitel ZOO od 6 let a Upovídaní papoušci od 4 let. Herní plány formou leporela – úsporné na cesty i do skříně. Všitý plátěný sáček s figurkami a kostkou.

Cena 222 Kč


penál chameleonLátkový penál. Válcovitý tvar (průměr 6 cm, délka 18 cm), 100 % polyester. Český výrobek – Lucie Ernestová. Motiv ledňáčka nebo chameleona lapajícího mouchu. Na zip, s měkkou vnitřní výstelkou.

Cena 218 Kč

 


kapsička ledňáčekLátková kapsička. Obdélníková (cca 20×10 cm), na zip. 100 % polyester. Český výrobek – Lucie Ernestová. Motiv ledňáčka nebo chameleona lapajícího mouchu. S měkkou vnitřní výstelkou.

Cena 218 Kč

 


Látková peněženka. Rozměry cca 12×10 cm, na zip. 100 % polyester. Český výrobek – Lucie Ernestová. Motiv ledňáčka nebo vlka. S měkkou vnitřní výstelkou.

Cena 170 Kč

 


Minizápisník vlciMinizápisník. Vejde se do každého penálu. Na titulní stránce obrázek Vlci, na zadní straně rozvrh hodin. Vnitřní stránky linkované. Český výrobek – Lucie Ernestová.

Cena 19 Kč


Luxusní zrcátko. Otevírací, uvnitř jedna strana ploché zrcadlo, druhá strana vyduté (zvětšující). V dárkovém sáčku s visačkou. Na přední straně obrázek ledňáčka (“stříbrný” kov) nebo brhlíka (“bronzový” kov). Český výrobek – Lucie Ernestová.

Cena 149 Kč


Kovový přívěšek. Na šňůrce s kovovým zapínáním s nastavitelnou délkou. Obrázek z křišťálové pryskyřice, motiv Vlci nebo Brhlík, průměr 3,2 cm. Český výrobek – Lucie Ernestová.

Cena 139 Kč


Kovové náušnice. Bižuterní kov, epoxidová čočka. Obrázek Brhlík, průměr 1,9 cm. Český výrobek – Lucie Ernestová.

Cena 129 Kč

 


Dřevěná káča s potiskem. Benefiční předmět Pražské pastviny na podporu péče o lokality okáče metlicového v Praze. Průměr disku 4,5 cm, výška 5 cm. S motivem okáče, včely, kozy, nebo ovce.

Cena 80 Kč


Dřevěný magnetický obrázek s potiskem. Benefiční předmět Pražské pastviny na podporu péče o lokality okáče metlicového v Praze. Průměr cca 7 cm. S motivem okáče, včely, kozy, nebo ovce.

Cena 55 Kč


Dřevěný přívěšek s potiskem. Benefiční předmět Pražské pastviny na podporu péče o lokality okáče metlicového v Praze. Průměr kolečka 4,5 cm. S motivem okáče, včely, kozy, nebo ovce.

Cena 120 Kč


V rámci ceny za poštovné vám zboží i šetrně zabalíme. Nakupujete-li v hotovosti, pošleme vám EET účtenku e-mailem. Netiskneme ji, a tak vás chráníme před neblahými účinky BPA.

Při objednávce nad 3.333 Kč je poštovné zdarma. Pro uplatnění množstevní slevy nebo zaslání do zahraničí nás prosím kontaktujte. Prodej na tomto e-shopu se řídí těmito obchodními podmínkami.