Šťastná 7

Šťastná sedmička domácích perníkových soviček, které přicházejí pomoct sýčkovi. Perníčky jsou “vysoké” cca 6 cm. Z těsta vyrobila Anička, zdobili Katka s Ondrou Vítkem, u kterého budou k vyzvednutí (kancelář č. 180 Kaplanova 1) nebo k zaslání za kód Zásilkovny.

Miska

Keramická miska „Tři sovičky“:
V řadě za sebou tři sovičky jdou,
sýc, sýček a kulíšek cestou necestou . . .
Průměr misky 14,5 cm a výška 6,5 cm. Vyrobily a do aukce věnovaly Marta Vojtková a Hanka Čížková, k vyzvednutí na ústředí.

Dvě vína

Vyrobeno z jihočeských bezinek dle tradiční tajné receptury, ročník 2023, výběr z bobulí 😉 V chladu vydrží cca rok, doporučuju však k rychlejší konzumaci, ne však vše na ex 😉 Pije se spíše jako aperitiv a nejlépe v dobré společnosti. Vyrobil a do aukce věnoval Pavel Štěrba. K vyzvednutí v kanceláři č. 215, Kaplanova 1, nebo dle domluvy.

Bezinkové víno

Vyrobeno z jihočeských bezinek dle tradiční tajné receptury, ročník 2023, výběr z bobulí 😉 V chladu vydrží cca rok, doporučuju však k rychlejší konzumaci, ne však celou láhev na ex 😉 Pije se spíše jako aperitiv a nejlépe v dobré společnosti. Vyrobil a do aukce věnoval Pavel Štěrba. K vyzvednutí v kanceláři č. 215, Kaplanova 1, nebo dle domluvy.

Steampunková sova Athene

Steampunkově laděná sova, vysoká 13 cm a široká cca 15 cm (vejde se akorát do dlaně, i když asi bych ji dala spíš na poličku, nebo tak něco). Drát je černý žíhaný, takže ji nekoupejte, kdyby chytal narezlou patinu, stačí olejová lázeň (stříknout WD40, případně ji opečovat hadříkem s olejem). Zbytek je bezúdržbový. Pozor, nelítá, nesnažte se ji to naučit vrháním po místnosti.
Vyrobila a věnovala Martina Muchová. K vyzvednutí v kanceláři č. 15 v Pojišťovně v Kaplanově, případně pošlu za kód Zásilkovny.

Bílé vánoční ozdoby

Bílé ozdoby na stromek – 9 kusů. Ručně vyráběné vánoční ozdoby z bílé příze (některé se stříbrnou nitkou), průměr 7 cm (kulaté), velká vločka 19 cm, menší 13 cm. Výroba: Lucie, sestra Aleny Dohnalové (Poodří). K vyzvednutí: AOPK ČR Ostrava, Brno, Praha či poštou.

Soví náušnice

Dvoje soví náušnice s fialovými a modrými korálky. Náušnice z obecného stříbrného kovu se skleněnými korálky a silikonovými zarážkami. Výroba: Alena Dohnalová (Poodří). K vyzvednutí: AOPK ČR Ostrava, Brno, Praha či poštou.

Šest korálkových rampouchů

Korálkové ozdoby – červené a modré rampouchy, 6 ks. Ručně vyráběné vánoční ozdoby z českých korálků. Výroba: Alena Dohnalová (Poodří). K vyzvednutí: AOPK ČR Ostrava, Brno, Praha či poštou.

Svatojánský med ze sousedství CHKO Český kras

O příznivých účincích medu netřeba se dlouze rozepisovati. Široké využití najde rovněž v čase předvánočního pečení. Včelí úly se nacházejí necelých 500 m od NPR Karlštejn, jednoho z nejcennějších území CHKO Český kras. Oslaďte si život! Do aukce věnovala Tereza Štefanová, trpělivá žena včelařova.

Exotické neřesti

Placatka výjimečného pětiletého arménského koňaku “Old Armenian VSOP” z produkce koňakárny Proshyan, exkluzivní arménský tabákový výrobek a dekadentní ovocno-ořechová cukrovinka k tomu. Vykšeftoval, do vlasti propašoval a do aukce věnoval David Lacina.
Vyzvednutí možné osobně na ústředí v Praze, nebo pomocí nějakého agenturního „kurýra“ – myšleno pomocí kolegy co bude mít zrovna cestu kolem. Další způsoby po domluvě.