Anketa – auto

Anketa – auto

Rádi bychom se od vás dozvěděli, jakou z nabízených variant auta stráže přírody byste uvítali v našem e-shopu. Jde o jednoduchou stavebnici, která se sestavuje bez lepení pouze zacvakáním dílů do sebe podle obrázkového návodu a následně polepení přiloženými samolepkami. Většinu dílů je třeba před sestavením vylámat či vycvakat štípacími kleštičkami. Určená je dětem od 6 let. Vyrábí se kompletně v ČR a materiál je zdravotně nezávadný. Někteří asi znáte pojem Monti System, ano, je to on 😉 I zde by platilo, že půjde o limitovanou edici, která nepůjde do běžné prodejní sítě.

Máme pro vás tentokrát 3 prototypy tohoto terénního auta, legendárního modelu Land Roveru známého zejména z prostředí tropů: Pick-up, Wagon a Wagon s přívěsem. Měřítko je 1:35, což je sice nápadně menší než Igráček, ale dětem to podle našich zkušeností nevadí. Kola se otáčejí, otevírací jsou pouze dvoudílná dvířka ze zadní strany. Popisy a některé z doplňkových dílů lze změnit.

Pick-up je nejjednodušší varianta. Prototyp je připraven s popisem v angličtině jako vozidlo afrických strážců z fiktivního národního parku. Cena v e-shopu by byla cca 150 Kč. Majáky a sirény na střeše samozřejmě nemusejí být.

Wagon má místo korby krytou nástavbu. Tento díl nástavby může mít barvu stejnou jako základ auta (tedy tmavě zelenou, jako je na tomto prototypu), nebo jinou, v tom případě nejspíš bílou. Pak by byly bílé i disky kol. Cena v e-shopu by byla cca 160 Kč.

Třetí prototyp ukazuje verzi Wagon s přívěsem. Je tu bílá střecha, což odpovídá barevnému schématu pozdějších Defenderů, u stavebnice to bohužel nepůjde takto provést (možnosti jsou popsané u předchozího prototypu). Přívěs by byl nejspíš klasický valník s postranicemi, který ale výrobce nenabízí. Zatím má připravenou verzi s raftem, což by pro stráž přírody asi šlo také použít, nebo se korba dodělá 3D tiskem. Cena v e-shopu by byla asi 200 Kč.

Budeme vděční za komentáře, o kterou z navržených verzí byste stáli nejvíc, případně za nápady, co udělat jinak, než je na uvedených prototypech.

2 odpovědi na “Anketa – auto”

 1. Ahojte ,
  môj syn Marek 7 r. z TRENČINA si vybral Wagon ,))

  dnes k nám dorazil strážca Jirka , veľmi sa tešíme a ďakujeme .

  1. První hlas a hned ze Slovenska, to nás těší 🙂 Tak zdravíme Marka i rodiče a uvidíme, pro kterou variantu přijdou další hlasy.
   Za tým Malého strážce
   Ondra Vítek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *